Junior fejlesztőt keresünk, további információkért kattintson a hírre.

Budapesti irodánkba, szoftverfejlesztéssel foglalkozó csapatunkba keresünk munkatársakat Junior C# fejlesztői pozícióba

Feladatok:

  • Alkalmazások fejlesztése C# programnyelven .NET környezetben
  • A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése

Elvárások:

  • Junior szinten 1-3 éves .NET 3.5 vagy újabb környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat
  • C#,.Net, MVC, WCF, MS SQL, My SQL ismerete
  • Tanulni akarás, szorgalom, jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • felvétel esetén erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Microsoft C/C++ illetve Windows API ismeretek
  • Agilis (pl. Scrum) és TDD módszertanokban szerzett tapasztalat
  • Java tapasztalat
  • igazolt referencia munkák

Kulcs kompetenciák

C#, ASP.NET, .NET, MVC, MS SQL, My SQL

Szükséges nyelvtudás

  • Szakmai angol nyelvismeret középfokú szinten (dokumentum írás, olvasás)

Heti óraszám

  • 40 óra

Amit kínálunk:

Változatos szakmai kihívások

Versenyképes jövedelem

Nemzetközi munkakörnyezet

Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség

Speciális szaktudás fejlesztésének lehetősége

Pozíció területe:

Programozó / Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest